sobota, 26.5.2018
  Rezervační systém - Vstupte ...
Smlouva o obchodním zastoupení
Ano, rozhodli jste se správně!
Rozhodli jste se pro spolupráci s naší cestovní kanceláří CK GLOBTOUR GROUP a.s., Bratislava. Jsme cestovní kancelář, která působí na slovenském trhu již od roku 1992 jako samostatná a nezavislá organizace bez jakýchkoliv návazností na společnost CK Globtour Praha, která ukončila svoji činnost na podzim r.2004. Rozhodli jsme se nabídnout české klientele naše dlouholeté zkušenosti se zabezpečováním dovolených na Jadranském pobřeží a v Bulharsku. Najděte v nás silného partnera při prodeji zájezdů, nejlepší ceny a největší výběr. Prodejcem CK GLOBTOUR GROUP a.s., Bratislava se může stát fyzická osoba - živnostník nebo právnická osoba, která má jako předmět ve své podnikatelské činnosti uvedené provozování cestovní kanceláře nebo cestovní agentury.
Prosím,seznamte se s podmínkami spolupráce:
  • Vytiskněte si smlouvu o obchodním zastoupení včetně příloh
  • Dva, Vámi podepsané dokumenty nám následně zašlete zpět na adresu CK GLOBTOUR GROUP a.s. - organizační složka, spolu s aktuálním výpisem z obchodnímu rejstříku, příp.kopií koncesní listiny.
  • Plátce DPH,je povinný ke smlouvě o obchodní spolupráci dodat také osvědčení o registraci pro daň s přidané hodnoty.
  • Smlouva o obchodním zastoupení nabývá platnost dnem doručení uvedených dokumentů na naši adresu.
  • V momentě zaevidování Vaší smlouvy v našem systému můžete získat přístup do rezervačního systému(vyplněním registrace).
      Smlouva o obchodním zastoupení
      Dodatek – k smlouvě o obchodním zastoupení pro obchodního zástupce. Platný pro katalog „ LÉTO 2018“